SKF Lubrication – SKF Vogel

SKF-VOGEL-LINCOLN

V oblasti centrálneho mazania spoločnosť SKF Lubrication (Vogel, Lincoln) poskytuje dlhodobo špičkové vybavenie pre priemyselné aplikácie, úžitkové, ale aj koľajové vozidlá či veterné elektrárne.

Významnou súčasťou tohto konzorcia je aj divízia Spandau Pumpen, ktorý je inovatívny výrobca ponorných čerpadiel pre prepravu priemyselných a procesných kvapalín. Poskytuje tak nevyhnutnú podporu pri oblasti centrálneho mazania.

Vďaka dlhodobým skúsenostiam a novej rade výrobkov LubriLean® SKF Lubrication (Vogel, Lincoln)  je spoľahlivým partnerom v celej oblasti systémov s minimálnou spotrebou maziva (MQL).

SKF (VOGEL a LINCOLN) vyrába a dodáva centrálne mazacie systémy od jednotlivých dielov až po komplexné systémy. Na služby, FAMIBA ako oficiálny distribútor SKF-centrálne mazanie, sa môžu zákazníci spoľahnúť po celú dobu. Teda od prijatia dopytu, až do vyradenia zariadenia z prevádzky. Poskytujeme individuálne konzultácie a navrhujeme riešenie projektu najrýchlejším resp. najvhodnejším možným spôsobom s čo možno najnižšími nákladmi. Sme v tesnom kontakte s našimi zákazníkmi, sledujeme ich zariadenia pomáhme a školíme užívateľov.

Rozsiahle znalosti v oblasti mazania a mazacích systémov sú rozhodujúce pre zvýšenie životnosti, výkonu a spoľahlivosti SKF výrobkov vo všetkých aplikáciách. Všetky tri spoločnosti majú v tejto oblasti mnohoročné skúsenosti. Táto akvizícia významne posilnila pozíciu SKF v porovnaní s konkurenciou.

Touto akvizíciou skupina SKF rozšírila svoj sortiment ložísk, tesnení, lineárnych ložísk, náradie pre bezporuchovú prevádzku a servisných služieb o širokú oblasť mazacích systémov a zvyšuje tak svoju schopnosť vyvinúť a dodať svojim zákazníkom stále komplexnejšie riešenia.

centrálne_mazanie_skf_vogel_lincoln

SKF CENTRÁLNE MAZANIE SLOVENSKO FAMIBA