Aventics

AVENTICS je svetový líder v oblasti pneumatických systémov.   

Produktová línia produktov AVENTICS pozostáva: Pneumatické valce a pohony | Pneumatické ventily a ventilové systémy | Jednotky úpravy vzduchu| Prietokové a kontrolné ventily | Tlakové regulátory | Pneumatické spojovacie techniky Elektrické spojovacie techniky | Snímače 

Spoločnosť sa radí k popredným výrobcom pneumatických komponentov systémov, či zákaznickych špecifických aplikacií. Špecialisti na pneumatické systémy ponúkajú výrobky a služby pre priemyselnú automatizáciu a zameriavajú sa okrem iného na odbory ako Commercial Vehicles, Food & Beverage, Railway Technology, Life Sciences, Energy a Marine Technology. Vďaka integrácii elektroniky, použitia pokrokových materiálov a zamerania sa na trendy ako je bezpečnosť strojov a priemyslu 4.0 je AVENTICS priekopníkom v používání nekomplikovaných a ekologických řešení.

Má za sebou viac ako 150 rokov skúseností v pneumatických systémoch  a zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov po celom svete. Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku (Laatzen), Francúzsku (Bonneville), Maďarsku (Eger), USA (Lexington) a Číne (Čeng-čou).

Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1869 ako spoločnosť WABCO Pitsburg ktorý sa zaoberali vzduchovými brzdami. V  roku 1989 spoločnosť WABCO prevzal gigant REXROTH, ktorý vtedy viedol spoločnosť v oblasti pneumatických systémov s názvom Mannesmann Rexroth Pneumatik GmbH, následne spoločnosť menila rôzne mená až do roku 2013 sa zastavila pri mene AVENTICS. V roku 2018 AVNETICS, preberá spoločnosť EMERSON.

Pneumatické valce a pohony

pneumatické valce AVENTICS iso pneumaticke valce AVENTICS valce aventics

Pneumatické ventily a systémy

pneumatické ventily aventics ventily aventics ISO ventily aventics

Jednotky úpravy vzduchu

jednotky upravy vzduchu AVENTICS AVENTICS pneumaticke systemy aventics

Prietokové a kontrolné ventily

kohuty aventics aventics ventil aventics

Snímače 

senzor aventics aventics senzor

Pošlite nám dopyt, obratom vám vypracujeme cenovú ponuku.

Distribútor | FAMIBA | SLOVENSKO